Fundacja KGHM Polska Miedź SA

To już jest koniec! Jak ten czas szybko leci- mówi przysłowie. Dziś czas pakowania i szykowania się do drogi powrotnej. Wyruszyliśmy  zaraz po śniadaniu. Pani dyrektor Wioletta Olejnik przypomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas podróży. Z sentymentem będziemy wspominali pobyt na Zielonej Szkole w Szklarskiej Porębie. 

Dziękujemy Organizatorom, Wychowawcom, którzy starali się, aby Nam niczego nie brakowało i zapewniali fachową pomoc w każdej sferze swej działalności.

Ten wyjazd był dla Nas nauką samodzielności i odpowiedzialności. Zapamiętamy mile spędzony czas podczas wspólnych zabaw.

Pragniemy podziękować opiekunom: p. dyrektor Wioletcie Olejnik, p. Bogusławie Molińskiej, p. Katarzynie Kaczocha, p. Beacie Kalinowskiej-Augustyniak, p. Karolinie Pisarskiej oraz p. Robertowi Wrzesińskiemu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Wioletta Olejnik, Uczniowie oraz ich Rodzice składają serdeczne podziękowania dla Fundacji KGHM  Polska Miedź oraz dla Wójta Gminy Jerzmanowa Pana Lesława Golby za zorganizowanie pobytu na Zielonej Szkole w Szklarskiej Porębie.

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie