zielona szkoła

Kolejny dzień na zielonej szkole, czyli dzień czwarty, okazał się równie atrakcyjny. Już  z samego rana, obudziło nas piękne słoneczko. Po smacznym i treściwym śniadaniu, wszystkie klasy udały się na spacer. Zwiedzaliśmy Szklarską Porębę, kupowaliśmy upominki dla najbliższych i robiliśmy zakupy na wyczekiwany mecz Polska- Belgia. Po obiedzie czekały nas atrakcje w  Dinoparku. To park  zlokalizowany w Szklarskiej Porębie, oferujący rozrywkę dla osób w różnym wieku. Główną atrakcją jest tu ścieżka edukacyjna, na której zobaczyć możemy rekonstrukcje naturalnej wielkości dinozaurów. W Dinoparku czekały  na nas: dinozaury, foto galeria 3D, galeria iluzji, leśna ścieżka, kino 6D, place zabaw, plac gier, piaskownica T-rex, kolejka flinstonów, park linowy, dmuchańce, płukanie złota, strzelnica paintball, linowe tory przeszkód, tyrolki. Na miejscu znajduje się też bistro, w którym otrzymaliśmy poczęstunek: napój oraz słodki rogal.  Po kolacji na wszystkich czekała miła niespodzianka.

Na prośbę Pani Wioletty Olejnik, Dyrektor Hotelu Bornit ufundował  tort dla Naszych dwóch solenizantów z klasy 4b: Mikołaja i Maksymiliana oraz lody dla wszystkich uczniów.

Po pysznej i urozmaiconej kolacji oczekiwaliśmy na mecz Polska- Belgia. Udaliśmy się do strefy kibica i wspólnie kibicowaliśmy Naszej drużynie.  

Opracowała: Beata Kalinowska – Augustyniak

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie