
W naszej szkole w ostatnim tygodniu nauki organizowany jest Tydzień dla Bezpieczeństwa. W jego ramach uczniowie uczestniczą w zajęciach dotyczących bezpiecznych zachowań podczas wakacji. Poruszane są tematy związane z bezpieczeństwem nad wodą, w górach, na drodze, w Internecie oraz udzielaniem pierwszej pomocy.
Celem akcji jest przygotowanie uczniów do spędzenia wakacji w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.
Wioletta Olejnik
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie





Fot. Facebook „Dyrektor na Topie”
