Uparcie powtarzamy także, że Hospicjum to życie… choć sami rodzice przyznają, że zanim zgłosili się po pomoc – słowo to, kojarzyło im się z odejściem.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Pracownicy Szkoły.

Już po raz drugi w naszej szkole organizowana jest akcja „Paczuszka dla maluszka”.  To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W tym roku wspomagamy Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim, a w szczególności Hospicjum Domowe dla Dzieci „Oskara i Róży”

Prosimy o wsparcie rzeczowe. Potrzebne są przede wszystkim:  pieluchy, zasypki, oliwki.

W roku ubiegłym, zebraliśmy bardzo dużo artykułów higienicznych. Mamy nadzieję, że i tym razem, pomimo ciężkich czasów, uda nam się osiągnąć zamierzony cel i obdarować najbardziej potrzebujące dzieci. Dary zbierane są w naszej szkole do 22 grudnia.

Dziękujemy za  WIELKIE SERCE I OKAZANĄ POMOC.

Beata Kalinowska- Augustyniak

Katarzyna Kaczocha

Magdalena Nadymus 

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie