Jaczów, dnia 19.10.2023 r.

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice !

Uprzejmie informuję o rozpoczęciu zadania pn. „Remont ulicy Szkolnej w Jaczowie”, które nastąpi od dnia 20.10.2023 r. oraz o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu wyłączającej ruch na ul. Szkolnej i parkingu przy Szkole Podstawowej w Jaczowie.

   Komunikacja ranna i popołudniowa do i ze szkoły  przedstawiać się będzie następująco:

Uczniowie dojeżdżający do budynku w Jerzmanowej do momentu zakończenia prac w dalszym ciągu nie będą korzystali z przystanku przy piekarni oraz z przystanku przy szkole.

Przystanki dla uczniów wsiadających do autobusów od dnia 23.10.2023 r.:

Uczniowie dojeżdżający do budynku w Jerzmanowej oczekują rano na przystankach przy ulicy Głównej przy żłobku i ulicy Smardzowskiej przy przedszkolu. Po podjechaniu autobusów szkolnych uczniowie z zachowaniem ostrożności i uwagi wchodzą do autobusów.

  • Godz. 7:35    – przystanek w Jaczowie przy ulicy Głównej przy żłobku –  40 uczniów                                                                                                                                  
  • Godz. 7:40    – przystanek w Jaczowie przy ulicy Smardzowskiej           –  20 uczniów

                                     przy przedszkolu

Rano po dzieci ze Smardzowa, które będą wysiadały na przystanku przy ulicy Smardzowskiej  przy przedszkolu przychodził będzie wychowawca świetlicy.

Wychowawca świetlicy będzie również odprowadzał dzieci po południu o godz.13:30 i godz.14:55 na przystanek znajdujący się przy ulicy Smardzowskiej za przedszkolem.

Natomiast uczniowie powracający po zajęciach lekcyjnych z budynku szkoły w Jerzmanowej będą mogli wysiąść przy ulicy Głównej przy żłobku i przy ulicy Smardzowskiej za przedszkolem.

Z uwagi na trwające prace drogowe, związane z przebudową ul. Głównej wraz z przebudową obiektów mostowych oraz rozpoczęcie remontu ulicy Szkolnej w Jaczowie, zwracam się z prośbą o czujność i rozmowę z dziećmi na temat zachowania bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

W szkole na bieżąco przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, a Państwa wsparcie w tym zakresie jest również bardzo istotne.

Przepraszam za niedogodności i dziękuję za Państwa i Uczniów zrozumienie.

                                                                                               Z poważaniem

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie