KLASA 2A - KARTKI Z ISKIERKAMI EMOCJI

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja uczniowie klasy II a wraz ze swoją wychowawczynią panią Beatą Nadymus wzięli udział w zimowej edycji akcji „Kartki z iskierkami emocji”. Pomysłodawcą projektu jest pani Marzena Dziadkowiec. Wykonawcą projektu są placówki oświatowe z Polski oraz placówki polonijne. Celem akcji jest przygotowanie kartek bożonarodzeniowych i przesłanie ich do projektowego partnera.

2 grudnia przygotowaliśmy piękne kartki, w których ukryliśmy wiele pozytywnych emocji, dobrych życzeń i gorących pozdrowień. Efekty naszej pracy można zobaczyć na filmiku. Nasze kartki świąteczne, które stworzyliśmy zostały wysłane do uczniów z klasy III i pani Elżbiety ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Golcowej (woj. podkarpackie).

My również otrzymaliśmy od nich pięknie wykonane kartki, życzenia świąteczne oraz wiele ciepłych słów, za które serdecznie dziękujemy.

Dzięki tej wymianie nie tylko nawiązaliśmy kontakt z dziećmi z innej placówki oświatowej, ale uwolniliśmy swoją kreatywność i wyobraźnię oraz sprawiliśmy radość osobom, do których wysłaliśmy nasze kartki.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z projektu:

Opracowała: Beata Nadymus

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie