1 czerwca na boisku WKS Dragon Jaczów odbył się piknik z okazji

Dnia Dziecka i Dnia Rodziny.

Wszystkim Uczniom Naszej Szkoły,

tym małym i tym dużym,  

przesyłamy moc najserdeczniejszych życzeń, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń.

Organizatorami Dnia Dziecka była Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Jaczowie, na czele z panią przewodniczącą Wiolettą Cyran. Środki na uroczystość zostały pozyskane przez Panią Wiolettę Cyran z Gminy Jerzmanowa. Kiełbaski ufundowała firma Balcerzak. Panie z  KGW Jaczów przygotowały  smaczny posiłek, owoce, lody, napoje, a także upominki dla wszystkich dzieci. 

Na naszych uczniów czekało moc atrakcji, pokaz samochodów OSP i wozów wojskowych, przejazd quadem, zabawy na dmuchanych zamkach i  konkurencje sportowe:

W meczu piłki nożnej – starsi kontra młodsi – wygrali młodsi uczniowie.

W piłce siatkowej- nauczyciele kontra rodzice- wygrali rodzice.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i walki fair play.

Rodzicom dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Dyrektor szkoły Wioletta Olejnik  pragnie serdecznie podziękować:

  • Pani Wioletcie Cyran- Przewodniczącej  KGW Jaczów, a także wszystkim Paniom z KGW za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu Dnia Dziecka. Dziękujemy za poświęcony czas, dobrą wolę.
  • Panu Józefowi Przebięda- Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaczowie i strażakom za dotychczasową współpracę, bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Szkole. Dziękujemy za wszelkie  działania na rzecz bezpieczeństwa naszych uczniów.
  • Panu Józefowi Koszko- Sołtysowi wsi Jaczów i Radzie Sołeckiej za dotychczasowa współpracę życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Szkole.  
  • Panu ppłk Wojciechowi Meketiuk – dowódcy 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego i obecnym żołnierzom za pomoc w zorganizowaniu działań profilaktycznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa naszych uczniów. Niewybuchy i niewypały to wciąż  duże zagrożenie dla zdrowia i życia, a wiedza, jak zachować się w czasie zagrożenia, jest nie do przecenienia.
  • Panu Krzysztofowi Kuczyńskiemu- Prezesowi WKS Dragon za otwartość i  miłą gościnę okazaną Naszej szkole. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc w organizację Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji czerpanej z wypełniania codziennych obowiązków służbowych i społecznych oraz powodzenia w realizacji zawodowych zamierzeń i sukcesów.

Relacja: Aneta Kantowicz i Anna Tondel

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie