Oby każdy mógł kiedyś zostać babcią albo dziadkiem 🙂 i poczuć, jak rozpiera duma od samego tylko patrzenia na rozwijające się życie w sercach wnuków. 🖐🏼

******************************************************

Kochane Babcie, kochani Dziadkowie !!!

Z okazji Waszego Święta, wszystkie wnuczki i wszyscy wnukowie z naszej szkoły, zarówno ci najmłodsi,  jak i ci najstarsi, składają Wam serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności. Niech spełnią się Wam wszystkie marzenia. Bądźcie szczęśliwi o każdej porze tak, jak człowiek szczęśliwy być może.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, wyrozumiałość, zrozumienie, ciepło, wrażliwość i czas nam poświęcony, bo z Wami czujemy się najważniejsi, wyjątkowi, podziwiani  i kochani.

Dziękujemy za dobre  wychowanie naszych Rodziców, z którymi nie mamy żadnych problemów!

Dziękujemy za rosołki, pierogi, gołąbki, naleśniczki, serniczki, tik-tokowe fryteczki i za wiele innych przysmaków, które dla nas przygotowujecie.

Dziękujemy za czas spędzony z nami na wycieczkach pieszych i rowerowych oraz na pływaniu, za grę w  piłkę, za gry w szachy, w warcaby, w bierki i w chowanego, za grę „ Ja widzę” i  za planszówki,  za sklejanie modeli samolotów i za robienie czegoś fajnego z niemal niczego.

Dziękujemy za majsterkowanie w garażu i zrobienie witrażu.

Dziękujemy za to, że przy nas jesteście, dziękujemy za to, że z nami byliście!

 Wasze wnuczki i wnukowie z SP- Jaczów.