Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy dla najmłodszych to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

 8 lutego 2023 r. w Wiejskim Domu Kultury w Jaczowie odbył się BAL KARNAWAŁOWY zorganizowany przez Samorząd Uczniowski dla uczniów naszej szkoły.

Na udekorowanej sali pojawiały się kolorowe postacie. Uczniowie przebrani byli za bohaterów znanych bajek oraz filmów. Można było spotkać wróżki, księżniczki, policjantów, piratów, sportowców, wampiry, superbohaterów …nie sposób zliczyć ich wszystkich.

Bal poprowadziła pani Paulina Wolanin; podczas tańców, zabaw i animacji uczniowie bawili się wspaniale.

W trakcie balu tradycyjnie wyłoniono KRÓLOWĄ i KRÓLA BALU.

W klasach młodszych KRÓLOWĄ BALU została Inga Ozimek, natomiast KRÓLEM BALU Maciej Grochala.

Wśród starszych uczniów KRÓLOWĄ BALU została Oliwia Grabowska, a KRÓLEM BALU Bartosz Kijas.

Serdecznie Gratulujemy!

 Podczas imprezy uczniowie zajadali się pysznymi goframi, owocami oraz popcornem przygotowanymi przez Radę Rodziców oraz KGW w Jaczowie.

Ogłoszona również laureatów szkolnego konkursu dla klas 1-3 „Najpiękniejszy zeszyt w klasie„, zorganizowanego przez panie Annę Kardasz i Magdalenę Nadymus.

Laureatami konkursu zostali:

Wiktoria Wdowiak

Maciej Grochala

Amelia Grabowska

Nikola Foterek

Aleksandra Nadymus

Kacper Mazur

Serdecznie Gratulujemy!

Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w radosnej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu.

Serdecznie podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Wioletty Olejnik za pomoc w przygotowaniu balu, pani Wioletty Cyran, pani Agnieszki Śmigaj oraz pani Sandry Wolskiej z KGW w Jaczowie za przygotowanie pysznych gofrów i popcornu dla naszych uczniów, pani Samanty Mazur oraz pani Katarzyny Kuczyńskiej z Rady Rodziców za owocowy poczęstunek oraz pani Pauliny Wolanin za poprowadzenie imprezy.

Opracowała: Magdalena Nadymus

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie