W naszej szkole w ostatnim tygodniu nauki organizowany jest Tydzień dla Bezpieczeństwa. W jego ramach uczniowie uczestniczą w zajęciach dotyczących bezpiecznych zachowań podczas wakacji. Poruszane są tematy związane z bezpieczeństwem nad wodą, w górach, na drodze, w Internecie oraz udzielaniem pierwszej pomocy.

Celem akcji jest przygotowanie uczniów do spędzenia wakacji w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej 

im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

Fot. Facebook „Dyrektor na Topie”