
W poniedziałek rozpoczęliśmy naszą zieloną szkołę wizytą w Sandra Spa. Czas spędzony w basenach i na wodnych atrakcjach dostarczył nam mnóstwo radości i świetnej zabawy. Po wodnym szaleństwie wybraliśmy się na słodkie zakupy, a następnie spacerowaliśmy po plaży, obserwując nadmorską przyrodę i wdychając zdrowy, morski jod. Dzień upłynął nam w doskonałych humorach i pięknej nadmorskiej atmosferze.
Wtorkowy poranek rozpoczął się wizytą w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, gdzie poznaliśmy wiele ciekawych informacji i historii związanych z życiem rybaków oraz nadmorskim regionem. Uczestniczyliśmy również w bardzo interesującym wykładzie o bursztynach, dzięki któremu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat ich pochodzenia i właściwości.
Po obiedzie wyruszyliśmy na miasto, a następnie na plażowanie w pięknych promieniach słońca. Każdego dnia chodzimy również na spacery, podczas których podziwiamy malownicze zachody słońca nad morzem.
Wioletta Olejnik
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

















