Dnia 30 stycznia 2026 r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas 1–3, zorganizowany przez Wychowawczynie klas młodszych oraz Samorząd Uczniowski. Na ten wyjątkowy dzień sala gimnastyczna całkowicie zmieniła swoje oblicze i zamieniła się w udekorowaną salę balową.

Uczniowie przybyli na bal w niezwykle pomysłowych przebraniach. Wśród uczestników można było spotkać postacie z bajek i filmów, takie jak wróżki, księżniczki, zwierzęta, policjantów, dinozaury, sportowców czy superbohaterów. Stroje zachwycały różnorodnością i starannością wykonania — wiele z nich było dopracowanych w najmniejszych detalach. Niektórzy uczestnicy byli trudni do rozpoznania, inni wzbudzali zachwyt, a czasem nawet nutkę tajemniczości.

Podczas balu dzieci z radością brały udział w zabawach i tańcach, doskonale się bawiąc. Nie zabrakło również poczęstunku — uczniowie chętnie sięgali po owoce oraz przekąski przygotowane dzięki wsparciu Rady Rodziców.

W trakcie balu Pani Dyrektor przypomniała uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych.

Bal Karnawałowy był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu w miłej i radosnej atmosferze. Wydarzenie dostarczyło uczniom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Wioletcie Olejnik za wsparcie w organizacji balu, Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku dla uczniów.

Wychowawcy klas 1-3

Małgorzata Kostek

Katarzyna Kaczocha

Ewa Borodziuk


Wioletta Olejnik
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie