E-dziennik

Historia wpisów

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archiwa

Kadra Pedagogiczna Rok Szkolny 2020/2021

 

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W JACZOWIE

 

Wioletta Olejnik dyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Bogusława Molińska
wicedyrektor, nauczyciel matematyki, informatyki
Agnieszka Wodnicka nauczyciel matematyki, informatyki,           wychowawca kl. 4
Anna Szyszkowska nauczyciel matematyki, informatyki
Roman Bochanysz nauczyciel fizyki
Aneta Kantowicz nauczyciel języka polskiego
Ewa Weryszko nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. 6a
Beata Kalinowska – Augustyniak nauczyciel języka polskiego
Magdalena Łojko nauczyciel języka angielskiego, wychowawca kl. 8a
Monika Krzymińska nauczyciel języka angielskiego, wychowawca kl. 5a
Magdalena Jagucak nauczyciel języka niemieckiego
Beata  Jaworska nauczyciel biologii, geografii i EDB, wychowawca kl. 7b
Magdalena Nadymus nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przyrody, geografii, biologii, wychowawca kl. 2b
Robert Wrzesiński nauczyciel historii, techniki, WOS i WDŻ
Przemysław Mazan nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca kl. 7a
Paulina Wolanin nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca kl. 6b
Mariola Dubowska nauczyciel muzyki, nauczyciel edukacji muzycznej
Agnieszka Woźny nauczyciel chemii
Katarzyna Kaczocha nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy
ks. Piotr Matus nauczyciel religii
Katarzyna Mońka nauczyciel religii, wychowawca świetlicy
Elżbieta Urbanowicz-Przysiężna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,          wychowawca kl. 1b
Agnieszka Weinert-Piotrowska nauczyciel edukacji polonistycznej
Anna Kardasz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,                          wychowawca kl. 3b
Karolina Wróbel nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,                         wychowawca kl. 2a
Beata Nadymus nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel bibliotekarz, wychowawca kl. 1a,
Julita Zwolińska pedagog, wychowawca świetlicy
Karolina Gałka psycholog
Warowna Edyta terapia Biofeedback
Eulalia Kapuściok tyflopedagogika
Anna Tondel nauczyciel bibliotekarz
Aneta Wasiluk nauczyciel doradztwa zawodowego
Katarzyna Garbacka nauczyciel wspomagający
Magdalena Kędziora nauczyciel wspomagający
Emilia Walczak logopeda
Małgorzata Kostek wychowawca świetlicy

 

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • No upcoming events
AEC v1.0.4