Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiwa

TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

                   W związku z obchodami Szkolnego Tygodnia Życzliwości, który obchodziliśmy od 14 do 18 stycznia, wszyscy uczniowie dbali o życzliwą i przyjemną atmosferę w szkole. W trakcie trwania projektu na szkolnym korytarzu wystawiona była „skrzynka życzeń i pozdrowień”, do której można było wrzucać liściki z pozdrowieniami i życzeniami do swoich koleżanek i kolegów, a także nauczycieli.

        Uczniowie zadbali o wystrój swoich sal lekcyjnych, przygotowując wspaniałe dekoracje, gazetki na temat tolerancji, hasła i sentencje związane z  życzliwością i tolerancją oraz recepty na życzliwość. Dzieci z młodszych klas przygotowały prace plastyczne dotyczące życzliwości, a dzieci z oddziału przedszkolnego obdarowały się wzajemnie przygotowanymi własnoręcznie serduszkami i buźkami.

W środę uczniowie przedstawili swoich kandydatów startujących w Plebiscycie na Najbardziej Życzliwego Ucznia w Klasie, którego wyniki zostały przedstawione na szkolnym apelu.

W czwartek każda z klas miała za zadanie założyć element garderoby w kolorze wcześniej wylosowanym przez przewodniczącego klasy. Zdecydowane zwycięstwo odniosła klasa IV B (wychowawca p. Wodnicka), która została uznana za najliczniej ubraną na biało klasę w szkole.

W dniu 23 stycznia odbył się apel, podczas którego podsumowany został Tydzień Życzliwości. Na zakończenie ogłoszono tytuł Najbardziej Życzliwego Ucznia w Klasie. A oto wyniki konkursu:

OP – FILIP FLASIŃSKI

I A –  REGMIGIUSZ KOWALCZYK

I B – ADRIAN ZAJĄC

II A – HANNA REDA

II B – RAFAŁ SUCHOCKI

III – MICHAŁ SĘGA

IV A – SZYMON STARZYŃSKI

IV B – MAJA JABŁOWSKA I WOJCIECH MAZUREK

V A – EMILIA KANTOWICZ

V B – PATRYCJA ŚPIEWAK

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Cieszymy się, że Tydzień Życzliwości na stałe został wpisany do kanonu naszych szkolnych imprez. Nasze przesłanie jest proste! –„Bądźmy życzliwi codziennie, nie tylko od święta!”

 

 Szkolny tydzień życzliwości został zorganizowany przez:

Karolinę Gałkę, Beatę Nadymus, Monikę Krzymińską

 

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

 

 

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4