Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

 

Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej wpisał się na stałe w kalendarz naszych szkolnych uroczystości. Zazwyczaj laureaci naszego konkursu mają zaszczyt uświetnić gminne uroczystości związane ze Świętem Odzyskania Niepodległości. Tak też będzie w tym roku z jedną małą różnicą. Otóż  nasz szkolny konkurs jest zarazem etapem eliminacyjnym do Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej pod hasłem „Z młodej piersi się wyrwało”. Dzisiaj, 16 października, mieliśmy przyjemność wysłuchać pięknych interpretacji utworów znanych, tradycyjnych, ale również całkiem nowoczesnych zaliczanych do repertuaru pieśni patriotycznych. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za atmosferę historycznych wspominków, za wrażenia artystyczne jak również za emocje, w których mogliśmy towarzyszyć naszym miłym młodym artystom. Gratulujemy godnej postawy.

Wyniki dzisiejszych zmagań pozwolą wyłonić reprezentantów naszej Szkoły podczas gminnego etapu konkursowego w dniu 10 listopada.

Lista laureatów etapu szkolnego oraz lista reprezentantów do etapu gminnego zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym, tj. w środę. Dyplomy i nagrody Jury wręczy w dniu uroczystego apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Opracowała: Katarzyna Mońka

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

 

Regulamin konkursu gminnego dostępny pod linkiem: http://gckjerzmanowa.pl/files_mce/Pliki/KONKURSY/regulamin_piosenki_2018.pdf

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4