Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiwa

Gminna inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września w szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie odbyła się Gminna Inauguracja roku szkolnego 2018/2019. W tym dniu został otwarty i poświęcony parking przy szkole oraz część rekreacyjna dla uczniów. Honorowego przecięcia wstęgi dokonali:Wójt Gminy Jerzmanowa Pan Lesław Golba, Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy Pan Jerzy Wolski, Dyrektor Szkoły Pani Wioletta Olejnik oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  Julia Reda. Pani Dyrektor Wioletta Olejnik podziękowała Wójtowi Gminy Panu Lesławowi Golbie, Przewodniczącemu Rady Gminy Jerzmanowa Tadeuszowi Kozakowskiemu oraz  Radnym Gminy  za troskę o bezpieczeństwo  i spełnienie marzeń wszystkich zmotoryzowanych pracowników szkoły oraz rodziców naszych uczniów. Wiele ciepłych słów zostało wypowiedzianych do  przedszkolaków i pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy rozpoczynają  naukę w szkolę.

 

W  myśl motta szkoły:

  „Nie rzeczywistość sama, ale serce z jakim ku niej przystępujemy

 daje rzeczom kształty i kolory.“

 

które są słowami naszego patrona H. Sienkiewicza Pani Dyrektor życzyła całej społeczności szkolnej  otwartych i pełnych zapału serc, abyśmy wspólnie malowali naszą szkolną rzeczywistość najpiękniejszymi barwami tęczy. Wyraziła nadzieję, że tak pomalowana codzienność będzie dla nas najpiękniejszym pejzażem, w którym wszyscy będziemy czuli się dobrze i z ochotą przyjmowali to, co daje nam kolejny dzień.  Pan Wójt powiedział wiele pochlebnych słów o naszej szkole, wyraził uznanie dla wysokiego poziomu nauczania, dbałości o wartości patriotyczne i solidne wychowanie młodzieży. W szkole nadal panował pogodny, letni nastrój  dzięki pięknej dekoracji.

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4