Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Archiwa

FINAŁ PROJEKTU “UMIEM PŁYWAĆ”

Uczniowie klas I – III od marca do maja 2018 r. brali udział w projekcie ,,Umiem pływać”. Projekt powszechnej nauki pływania stanowił propozycję uczestniczenia w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcieli podejmować aktywność fizyczną również poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego. Zajęcia odbywały się w środy na Pływalni Chrobry Głogów.

Zajęcia na basenie niewątpliwie rozbudziły potrzebę uczestnictwa dzieci w tej formie aktywności ruchowej. Uczniowie pod kierunkiem instruktorów poznawali tajniki nauki pływania, nauczyli się w sposób odpowiedzialny i bezpieczny korzystać z basenu. Ćwiczenia w formie zabawowej dostarczały mnóstwo radości i satysfakcji. Zachęciły dzieci do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki i aktywnego stylu życia. Wspólne wyjazdy integrowały uczniów.

Na zakończenie wyjazdów dzieci podziękowały swoim instruktorom wręczając samodzielnie wykonane naszyjniki z cukierków.

Projekt „Umiem Pływać” był finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, koordynatorem na nasze województwo była Dolnośląska Federacja Sportu, a dowozy zapewnił Urząd Gminy Jerzmanowa.

 

Elżbieta Urbanowicz-Przysiężna

Magdalena Nadymus

______________________

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

 

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4