Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiwa

Gminny Konkurs Ortograficzny klas drugich i trzecich

          10 marca sześcioosobowa drużyna Naszej Szkoły wzięła udział w III Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas drugich i trzecich zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Jerzmanowej.

Klasę II reprezentowali: Liliana Dubienko, Mateusz Hołówko i Piotr Mońka natomiast w kategorii klas trzecich reprezentantami byli: Tomasz Nadymus i Amelia Jaworska z klasy III A oraz Julia Mamzer z klasy III B.

Uczniowie musieli wykazać się dużą znajomością zasad ortograficznych, koncentracją uwagi i radzenia sobie ze stresem, który jest nieodłącznym elementem takich konkursów. Poradzili sobie bardzo dobrze.

Oczekiwanie na wyniki konkursu uprzyjemnił słodki poczęstunek, przednia zabawa z Panią Patrycją Barną z Gminnej Biblioteki w Jerzmanowej. Na pamiątkę spotkania uczestnicy konkursu zostawili narysowane swoje portrety.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i czekolady a najlepsi z najlepszych ciekawe książki. Pani dyrektor Mariola Tuz pogratulowała uczestnikom Konkursu i zaprosiła na kolejny Konkurs za rok.
Miło mi poinformować że, w kategorii klas II Piotr Mońka zajął zaszczytne drugie miejsce, a w kategorii klas III Amelia Jaworska wywalczyła trzecie miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4