Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY WIELKANOCNE

SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY!


Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do udziału w WARSZTATACH WIELKANOCNYCH organizowanych 12 marca 2018 r. (poniedziałek). Celem akcji jest przygotowanie ozdób wielkanocnych i sprzedaż ich. Chcemy zgromadzić środki finansowe na konto Rady Rodziców, która wspiera działalność statutową naszej szkoły, min. zakup nagród, dofinansowanie organizacji imprez i konkursów oraz wiele innych działań skierowanych do NASZYCH DZIECI – UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W JACZOWIE.
Na warsztatach wykonamy ozdobę wielkanocną – jajo w technice Decoupage, pomalujemy baranki i owieczki, spędzimy miło czas… Prawie wszystkie materiały zapewnia organizator Pan Leszek Dubienko. Warsztaty poprowadzą: Pani Ewa Kaczor i Pani Katarzyna Kaczocha.
Akcja ma charakter dobrowolny, jest okazją do poznania techniki zdobienia jaj, do wspólnej zabawy i lepszego poznania się. Nie ma ograniczeń wiekowych – dla każdego mamy coś na miarę możliwości. Uczymy od podstaw, potrzebna jest każda para rączek. Prosimy zabrać z domu dobry humor, ubrać się w takie ubrania, których nie będzie szkoda jeśli przypadkiem zostaną pobrudzone. Farbę, pędzle, serwetki obiadowe z motywami na białym tle mamy już przygotowane ale gdyby ktoś miał coś fajnego, to prosimy przynieść.

Data: 12 marca 2018 r.
Miejsce spotkania- Sala wielofunkcyjna, SP Jaczów
Godzina: 16.00-17.30
Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie
Wioletta Olejnik

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4