Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa

WALENTYNKI KLAS VI – III GIMNAZJUM

 

14 lutego to dzień

ważny dla wszystkich, którzy mają swoje sympatie.

W naszej szkole to również

 był  dzień szczególny.

 

 

Od samego rana na korytarzach naszej szkoły widać było walentynkowe dekoracje, co wprawiło uczniów w romantyczny nastrój.  Szkolny Klub Samorządności i Wolontariatu przygotował program artystyczny w formie kabaretu, przedstawiający randkowe zwyczaje współczesnej młodzieży oraz sposoby komunikowania się, które są całkowicie inne niż te, sprzed kilkudziesięciu lat. Uczniowie wszystkich klas z dużym emocjonalnym zaangażowaniem przesyłali sobie pozdrowienia i kartki walentynkowe. Corocznie, jak i w tym roku skrzynka walentynkowa stojąca na korytarzu szkolnym po brzegi wypełniła się walentynkowymi kartkami. Rozdanie ozdobnych „Walentynek” przyniosło wiele uśmiechu i radości wszystkim uczniom, a całość dopełniła spokojna i nastrojowa  muzyka.

Szkolny Klub Samorządności i Wolontariatu

 

Opracowała : Katarzyna Szabelak

 

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4