Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Archiwa

KONCERT KOLĘD W WYKONANIU CHÓRU GOSPEL SPACE OF GRACE

W piątek, 19 stycznia, mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu głogowskiego chóru gospel Space of Grace. 

Jak na kolędników przystało, z gwiazdą na czele i z radosnym śpiewem na ustach, chórzyści już od wejścia i od pierwszych taktów porwali słuchaczy niezwykłą aranżacją kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych. Wszyscy je znamy, a jednak odkrywaliśmy je w zupełnie innym brzmieniu. Miło nam, że mogliśmy przy tej okazji wesprzeć dzieło gromadzenia środków na powstające w Głogowie hospicjum.

Gospodarze spotkania, ksiądz Proboszcz Piotr Matus oraz Dyrektor Szkoły, pani Wioletta Olejnik, w swoich słowach podziwiali misję, zaangażowanie i talenty chórzystów i muzyków oraz dziękowali za wrażenia artystyczne natomiast wykonawcy wyrazili szczere uznanie dla pracowników Szkoły za serdeczne przyjęcie oraz wszelki trud włożony w przygotowanie sali, która na tę okoliczność zamieniła się w salę koncertową o doskonałych walorach akustycznych.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Państwa Anny i Ryszarda Cisek z kwiaciarni za florystyczne akcenty, które były nieodzownym elementem dekoracji sali.

 

link tutaj

Opracowała: Katarzyna Mońka

___________________

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4