Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Archiwa

dzień babci i dziadka

 

 

Są takie dni w roku, kiedy szczególnymi dowodami miłości i szacunku obdarzamy Babcie i Dziadków. Pamiętali o tym uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie. Klasy Ia i Ib pod kierunkiem swoich nauczycieli pani Pauliny Wolanin oraz pani Beaty Nadymus przygotowały piękną uroczystość, na którą zaprosiły swoje Babcie i Dziadków.

11 stycznia do szkoły licznie przybyli zaproszeni goście, by podziwiać występy wnucząt. Pani Dyrektor Wioletta Olejnik złożyła serdeczne życzenia, wyrażając jednocześnie wielki szacunek i podziw dla trudu i zaangażowania, jaki Dziadkowie wkładają w opiekę nad wnuczętami. Pani Dyrektor podkreśliła także olbrzymią rolę Babć i Dziadków, którzy budują fundamenty rodziny, wnosząc w wychowanie wnucząt doświadczenie, cierpliwość i ogromne pokłady energii oraz ciepła i serdeczności.

W pięknie udekorowanej sali wielofunkcyjnej pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Na twarzach uczniów rysowało się przejęcie, ale też wielka duma i radość z możliwości przekazania ciepłych słów i wyrażenia swojej miłości.

Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości był pokaz taneczny. Babcie i dziadkowie zostali obdarowani dyplomami oraz własnoręcznie wykonanymi bukietami kwiatów i krawatami.

W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, aby mogli razem z wnukami radośnie przeżywać każdy dzień swojego życia.

Opracowały: Paulina Wolanin i Beata Nadymus

 

Wioletta Olejniki

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

 

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4