Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwa

KONCERT KOLĘD GOSPEL

19 stycznia 2018 roku o godzinie 19:00 w naszej Szkole będziemy mieli przyjemność gościć zespół “Space of Grace”, a w jego wykonaniu usłyszymy znane kolędy w entuzjastycznej aranżacji gospel.

Oto, co mówią o sobie chórzyści „Space of Grace”: Działamy od 2005 roku. Pomysłodawcą i założycielem chóru jest Monika Sagan. Pełna zapału i pozytywnej energii dyrygentka szybko swoją pasją zaraziła grono osób, które przez kolejnych 5 lat, jako GŁOGÓW GOSPEL CHOIR, wspierało ją w realizacji niezwykłych projektów, wraz z nią koncertowało i swoją muzyką starało się napełniać serca słuchaczy radością i bożą mądrością, jaka płynie z tekstów wykonywanych utworów. W 2008r. chór nagrał płytę o wymownej nazwie „ Jesteś… więc jestem”, która była podsumowaniem dorobku artystycznego zespołu”

Cały chór wydaje się pełen niespożytych pokładów energii oraz pomysłów. Od 2011r. chór prowadzony był przez Annę Grygiel, następnie Mieczysławę Murak, a obecnie chór prowadzony jest przez Joannę Biały. 

W szczególny sposób chórzyści wspominają niesienie pomocy innym, bowiem chór, już jako SPACE OF GRACE, zrealizował wiele charytatywnych projektów mających na celu niesienie pomocy potrzebującym. Teraz taką aktywność uznają jako swoją misję!

Podobnie jest i tym razem. Z inicjatywy Księdza Proboszcza parafii pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie, ks. Piotra Matusa oraz Pani Dyrektor naszej Szkoły, Wioletty Olejnik, mamy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu muzycznym zatytułowanym “KOLĘDNICY 2018”, a ponadto wesprzeć dzieło budowy hospicjum w Głogowie. Serdecznie zapraszamy.

Opracowała: Katarzyna Mońka

—————————-

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

 

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4