Logo frontera
E-dziennik
Historia wpisów
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Archiwa

Wycieczka do Wrocławia

20 grudnia, klasy IVa i IVb, pod opieką p. Ewy Kaczor, p. Darii Kapicy-Przewoźnik oraz p. Przemysława Mazana, a także p. Iwony Sudoł, udały się do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia.
Pierwszy przystanek miał miejsce na Stadionie Narodowym, na którym znajdowała się wystawa budowli z klocków LEGO. Mieliśmy okazję zobaczyć szkielet ludzkiego ciała wraz z jego organami w powiększeniu, Roberta Wadlow’a – najwyższego znanego człowieka w historii, aleję gwiazd sportu, a wśród nich Roberta Lewandowskiego, świat Star Wars, interaktywną mapę Europy, a także Air Force One – największy na świecie samolot wykonany z klocków Lego, którego długość wynosi 11 metrów. Wystawa na każdym kroku budziła nasz podziw, zachwycała szczegółami i pracochłonnością oraz starannością wykonania.
Po posiłku udaliśmy się na Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku, aby skosztować pierników i owoców w czekoladzie lub kolorowej waty cukrowej, zakupić prezenty dla naszych najbliższych oraz przyjrzeć się rękodzielniczej pracy ludzi z różnych regionów Polski.
Wycieczka była bardzo udana, wprowadziła nas wszystkich w świąteczny, radosny klimat, a także była doskonałą okazją do tego, aby się lepiej poznać.

Opracowała: Daria Kapica-Przewoźnik

________________________________

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
  • No upcoming events
AEC v1.0.4