E-dziennik

Historia wpisów

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiwa

Dzienne archiwum: 12 października 2017

Pracownia komputerowa w zasięgu ręki!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że projekt Gminnego Centrum Kultury dotyczący utworzenia pracowni komputerowej w Łagoszowie Małym został pozytywnie oceniony przez Fundację Orange i zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu naboru. Jest to głosowanie internautów a wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów.

Czytaj dalej

Wyróżnienie Wójta Gminy Jerzmanowa dla Kacpra Mikinika

Na mocy Uchwały Nr XXII/166/2012 Rady Gminy Jerzmanowa z dnia 22 sierpnia 2012 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad, trybu przyznawania nagród i wyróżnień, ich rodzaje i wysokości, za osiągnięte wyniki sportowe możliwe jest odznaczanie mieszkańców gminy odnoszących sukcesy sportowe.

W środę 4 października 2017r. w sali posiedzeń Urzędu Gminy Jerzmanowa w obecności radnych gminy, zebranych gości i lokalnych mediów,  Wójt Gminy  Pan Lesław Golba uhonorował waszego kolegę,

Czytaj dalej

Dary jesieni

Zobaczcie proszę, jaką piękną wystawę przygotowała pani Julita Zwolińska dzięki Waszej pomocy, drodzy uczniowie i rodzice! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszego pięknego jesiennego kącika!

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Wioletta Olejnik

Wieczór z grami

No i pierwszy Wieczór z Grami Planszowymi za nami! Cieszymy się, że frekwencja dopisała. W spotkaniu wzięli udział nie tylko obecni uczniowie naszej szkoły, ale również nasi absolwenci! Wspaniale było Was wszystkich znów zobaczyć! Odwiedziła nas również pani Grażyna Kaczmarek-Molis Podczas spotkania nie tylko graliśmy w wybrane gry, ale również spędziliśmy czas na pogaduchach przy gorącej herbacie i przekąskach przygotowanych przez organizatorki, panie: Justynę Nowak, Annę Szyszkowską i Magdalenę Łojko. Dziękujemy uczniom, którzy przynieśli coś do schrupania! Wszystko smakowało i bardzo szybko zniknęło ze stołu.
Wielkie dzięki dla uczniów, którzy wspólnie z nami zajęli się “obsługą techniczną” imprezy – przynieśli stoliki, krzesełka, gry, a po zakończeniu pomogli w sprzątaniu. Do zobaczenia za miesiąc!

Opracowała: Magdalena Łojko


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Wioletta Olejnik

Czytaj dalej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • No upcoming events
AEC v1.0.4