E-dziennik

Historia wpisów

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Archiwa

Apele i inne uroczystości szkolne

Apele i inne uroczystości szkolne

WALENTYNKI KLAS VI – III GIMNAZJUM

14 lutego to dzień

ważny dla wszystkich, którzy mają swoje sympatie.

W naszej szkole to również

 był  dzień szczególny.

 

 Od samego rana na korytarzach naszej szkoły widać było walentynkowe dekoracje, co wprawiło uczniów w romantyczny nastrój.  Szkolny Klub Samorządności i Wolontariatu przygotował program artystyczny w formie kabaretu, przedstawiający randkowe zwyczaje współczesnej młodzieży oraz sposoby komunikowania się, które są całkowicie inne niż te, sprzed kilkudziesięciu lat. Uczniowie wszystkich klas z dużym emocjonalnym zaangażowaniem przesyłali sobie pozdrowienia i kartki walentynkowe. Corocznie, jak i w tym roku skrzynka walentynkowa stojąca na korytarzu szkolnym po brzegi wypełniła się walentynkowymi kartkami. Rozdanie ozdobnych „Walentynek” przyniosło wiele uśmiechu i radości wszystkim uczniom, a całość dopełniła spokojna i nastrojowa  muzyka.

Szkolny Klub Samorządności

i Wolontariatu

 

Opracowała : Katarzyna Szabelak

Wioletta Olejnik

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

 

Czytaj dalej

Apel Wzorowego Ucznia

 

Czytaj dalej

dzień babci i dziadka

 

Czytaj dalej

Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

Czytaj dalej

Jasełka Bożonarodzeniowe klas starszych

Uczniowie klas trzecich pod przewodnictwem pani Magdaleny Łojko przygotowali jasełka bożonarodzeniowe dla uczniów klas starszych.  Uwagę wszystkich przykuła wspaniała gra aktorska podopiecznych pani Magdy. Młodzi aktorzy znakomicie odegrali scenki związane z narodzeniem Jezusa. Było też wspólne kolędowanie i przełamanie się opłatkiem. Na zakończenie pani dyrektor Wioletta Olejnik podziękowała wszystkim zaangażowanym za wspaniałe przedstawienie oraz złożył wszystkim świąteczne życzenia życząc spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

opracowała: A. Szyszkowska

Czytaj dalej

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

W czwartek 9 listopada w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie,
w budynku w Jerzmanowej, odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Apel został przygotowany przez uczniów klas II i III gimnazjum pod opieką pana Roberta Wrzesińskiego. Czytaj dalej

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień!

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień!
21 listopada, młodzież oddziałów gimnazjalnych rozbawiła całą szkołę. Jak sama nazwa święta wskazuje, było miło, słodko, uroczo, życzliwie…i głośno.
Kochane dziewczyny (a może i kochane mamy), upiekły ciasta i ciasteczka, które przy skocznej muzyce, sprzedawały za symboliczną złotówkę.
Punktem najważniejszym były życzenia i pozdrowienia odczytywane przez radiowęzeł. I stało się…mnóstwo koleżanek i kolegów, nauczycieli, pani ze sklepiku dowiedzieli się jak o tym, jak dużą wzbudzają sympatię.

Czytaj dalej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • No upcoming events
AEC v1.0.4