Zabawy szkolne

Karnawał klas IV-VI

WP_20150213_006

W piątek – 13.02.2015r. – odbył się karnawał klas IV-VI zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, podczas którego odwiedziły nas zarówno postaci bajkowe, jak również filmowe, np. Myszka Miki, Gandalf Biały, lalka Barbie.  Oprócz harców przy muzyce, uczniowie chętnie brali udział w klasowej bitwie na głosy, konkursie na najciekawszy strój karnawałowy oraz choreografię taneczną.  Zabawę umilał poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale

            DSC_0061

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w klasach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci chętnie brały udział w konkursach tanecznych czy na najciekawszy kostium karnawałowy. Każda klasa zaprezentowała swój talent. Uczniowie w przerwie częstowali się pysznymi owocami i łakociami zakupionymi przez Radę Rodziców. Zwycięzcy                       w poszczególnych konkursach otrzymali pamiątkowe dyplomy  i drobne upominki.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację zabawy karnawałowej.

 

                                                                                                                      Opracowała:

                                                                                                                      Agnieszka Paś

Czytaj więcej

Słodkie marzenia

Czas ferii to fajna zabawa, 

kto bezpiecznie się bawi, w kłopoty nie wpada!

IMG_1747

W myśl tej zasady, w poniedziałek – tj. 19.01.2015 r. pani Katarzyna Kaczocha wspólnie z uczniami klas I-VI oraz absolwentami naszej szkoły, którzy postanowili nas odwiedzić – upiekła całą górę czekoladowych muffinek. Uczniowie dekorowali je lukrem, polewą czekoladową oraz kolorowymi groszkami. Trudno było się oprzeć tak smacznie wyglądającym babeczkom, których zapach wypełnił każdy korytarz i zakamarek szkoły. Zadowolenie i pełne brzuchy były zwieńczeniem wspólnie spędzonego przedpołudnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej

KONCERT MUZYKI ELEKTRONICZNEJ

nutki1

Czytaj więcej

GALA “MAM TALENT”

100_1749

Czytaj więcej

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

100_1613

Czytaj więcej

Spotkanie z górnikiem

DSC_0006

Tradycyjnie, jak co roku do naszej szkoły na spotkanie z uczniami zaproszony został  górnik. Pan Grzegorz Niechciał opowiedział dzieciom o swojej pracy, zapoznał z niektórymi maszynami i urządzeniami znajdującymi się pod ziemią.

Czytaj więcej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • 2 kwietnia 2015Wiosenna przerwa świąteczna
AEC v1.0.4

Logo BIP

Najnowsze wpisy