Zdjęcia

APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

 

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły podczas uroczystej Gali Nauczycielskich Oskarów zostali odznaczeni w charakterystycznych dla siebie kategoriach. Najwięcej radości przyniósł występ artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy też do obejrzenia filmiku:

 

Czytaj więcej

KONCERT MUZYCZNY

koncert

Festiwal Gier Planszowych

dfn-new

 

Czytaj więcej

ZIELONA SZKOŁA – POŻEGNANIE

I nadszedł czas pożegnać się…

Dziś ostatni dzień na Zielonej Szkole. Całą grupą ruszyliśmy pożegnać morze. Na plaży pani Aneta Kantowicz rozdała wszystkim pamiątki.

Chłopcy też mieli swoje małe święto. Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, dziewczynki i panie złożyły wszystkim chłopcom serdeczne życzenia oraz wręczyły słodką niespodziankę.

A przed nami Zielona Noc…

Czytaj więcej

ZIELONA SZKOŁA

Wybraliśmy się na długi spacer brzegiem morza nad Czerwoną Rzekę, gdzie usłyszeliśmy legendę związaną z jej nazwą. Rankiem następnego dnia mieliśmy rozgrywki w piłkę nożną na boisku sportowym. Popołudniu przygotowaliśmy niespodziankę urodzinową dla Amelki Pawłowskiej z okazji jej 10 urodzinek. Był tort, szampan i prezent niespodzianka. Wieczorami aktywnie  spędzamy czas na basenie, a w ostatnio pożegnaliśmy się z naszymi kolegami i koleżankami z Kotli i Żukowic na wspólnej dyskotece.

Czytaj więcej

ZIELONA SZKOŁA W KOŁOBRZEGU

A w Kołobrzegu czas leniwie płynie… Wygrzewamy się na piasku i korzystamy ze słońca. Tu każdy znajdzie coś dla siebie…

Czytaj więcej

ZIELONA SZKOŁA – WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU

Na wycieczce w Kołobrzegu zwiedzaliśmy “Muzeum Oręża polskiego”. Mieliśmy też okazje pospacerować deptakiem przy plaży, oglądaliśmy piękne statki w porcie i zakupiliśmy pamiątki. Po zwiedzaniu wreszcie przyszła kolej na coś słodkiego. Ze smakiem pałaszowaliśmy lody i gofry, a potem wszyscy poszliśmy na pizzę. Koniec dnia spędziliśmy przy ognisku w naszym hotelu. Było wspólne śpiewanie piosenek i pieczenie kiełbasek.

Czytaj więcej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • 25 listopada 2015Dzień Pluszowego Misia
  • 26 listopada 2015Zabawa Andrzejkowa
  • 3 grudnia 2015Próbny sprawdzian klas szóstych
  • 5 grudnia 2015Dzień Wolontariusza
  • 6 grudnia 2015Mikołajki
AEC v1.0.4

Logo BIP

Najnowsze wpisy