Zdjęcia

Karnawał klas IV-VI

WP_20150213_006

W piątek – 13.02.2015r. – odbył się karnawał klas IV-VI zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, podczas którego odwiedziły nas zarówno postaci bajkowe, jak również filmowe, np. Myszka Miki, Gandalf Biały, lalka Barbie.  Oprócz harców przy muzyce, uczniowie chętnie brali udział w klasowej bitwie na głosy, konkursie na najciekawszy strój karnawałowy oraz choreografię taneczną.  Zabawę umilał poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej

Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale

            DSC_0061

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w klasach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci chętnie brały udział w konkursach tanecznych czy na najciekawszy kostium karnawałowy. Każda klasa zaprezentowała swój talent. Uczniowie w przerwie częstowali się pysznymi owocami i łakociami zakupionymi przez Radę Rodziców. Zwycięzcy                       w poszczególnych konkursach otrzymali pamiątkowe dyplomy  i drobne upominki.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację zabawy karnawałowej.

 

                                                                                                                      Opracowała:

                                                                                                                      Agnieszka Paś

Czytaj więcej

Szkolny Konkurs Recytatorski

DSC_0054

W dniu 11.02.2014 odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Reprezentanci klas I – III zaprezentowali wspaniałe utwory literatury dziecięcej. Wśród recytowanych wierszy można było usłyszeć utwory takich autorów jak Dorota Gellner, Jan Brzechwa czy Julian Tuwim. Duże zainteresowanie konkursem pokazuje nam, ze uczniowie interesują się poezją. Jury w składzie Elżbieta Urbanowicz – Przysiężna, Agnieszka Weiner – Piotrowska i Katarzyna Mońka wyłoniło laureatów.

I miejsce : Dawid Piątek  klasa IIa

II miejsce : Paweł Bielski  klasa Ia

III miejsce : Amelia Książek  klasa III

Pani dyrektor Wioletta Olejnik na zakończenie podziękowała wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom wręczyła pamiątkowe dyplomy.

                                                                                              Opracowała:

                                                                                              Agnieszka Paś

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

OLYMPUS DIGITAL CAMERA      W dniu 4 lutego zostały ogłoszone wyniki konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną w wersji elektronicznej.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła pani Anna Szyszkowska, dyplomy wręczała pani Dyrektor Wioletta Olejnik.

I tak

I miejsce zajęła uczennica klasy I Dominika Syczewska

II miejsce Aleksandra Grzechnik z klasy VI

III miejsce Anna Żak również z klasy VI

Dyplom wyróżnienia otrzymał Sebastian Musiał uczeń klasy IV

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej

Słodkie marzenia

Czas ferii to fajna zabawa, 

kto bezpiecznie się bawi, w kłopoty nie wpada!

IMG_1747

W myśl tej zasady, w poniedziałek – tj. 19.01.2015 r. pani Katarzyna Kaczocha wspólnie z uczniami klas I-VI oraz absolwentami naszej szkoły, którzy postanowili nas odwiedzić – upiekła całą górę czekoladowych muffinek. Uczniowie dekorowali je lukrem, polewą czekoladową oraz kolorowymi groszkami. Trudno było się oprzeć tak smacznie wyglądającym babeczkom, których zapach wypełnił każdy korytarz i zakamarek szkoły. Zadowolenie i pełne brzuchy były zwieńczeniem wspólnie spędzonego przedpołudnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej

APEL BEZPIECZNE FERIE

100_1860

W dniu 15 stycznia klasa III wraz z wychowawcą panią Agnieszką Weinert – Piotrowską przygotowała apel odnośnie bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych.

 

 

 

 

Czytaj więcej

POMÓŻMY HANII – KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

IMAG1944

Czytaj więcej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • 2 kwietnia 2015Wiosenna przerwa świąteczna
AEC v1.0.4

Logo BIP

Najnowsze wpisy