Logo frontera

E-dziennik

Historia wpisów

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwa

Aneta Kantowicz

Zakończenie Roku szkolnego 2018/2019

Dziś ostatni dzień roku szkolnego!!! Zgodnie z tradycją w intencji całej społeczności szkolnej została odprawiona Msza Św. a po niej uroczystość, podczas której wręczono świadectwa i nagrody książkowe wyróżnionym uczniom. Pani dyrektor Wioletta Olejnik podziękowała nauczycielom za trud owocnej pracy, wysokie wyniki klasyfikacyjne uczniów oraz wysokie wyniki egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego, kształtujące się powyżej średniej wojewódzkiej. W tym roku pożegnaliśmy uczniów z klasy VIII oraz ostatnie III klasy wygasającego gimnazjum. Na pożegnanie wspólnie wysłuchaliśmy piosenki Zbigniewa Wodeckiego “Chwytaj dzień”. Nikt nie ukrył wzruszenia i łez.

Czytaj dalej

ŚWIĘTO SZKOŁY- BENEFIS LITWOSA

Czytaj dalej

życzenia wielkanocne

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych miłości i rodzinnego ciepła
życzy

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

Wioletta Olejnik

 

Informacja

Szanowni Rodzice, po Świętach Wielkanocnych w naszej szkole będzie prowadzona akcja protestacyjna. W trosce o bezpieczeństwo uczniów i Państwa  potrzeby szkoła zapewni  opiekę świetlicową w godzinach 6.30-16.00. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą  drugie śniadanie, gdyż  zapewnienie obiadów nie jest możliwe.  Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w trudnych dla nas chwilach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

Wioletta Olejnik

 

wzorowy uczeń

1 marca odbyła się uroczystość Wzorowy Uczeń, podczas której uhonorowani zostali uczniowie za wysokie wyniki w nauce oraz 100% frekwencję. Czytaj dalej

Żywa lekcja historii

W poniedziałek, 25 lutego w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii , którą poprowadzili Rycerze z Bractwa Kerin. Czytaj dalej

 

W ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi uczniowie klasy VI a i VIII a ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie postanowili popracować nad swoją kondycją na lodowisku i kręgielni w głogowskim “O.K. Parku”.

  Czytaj dalej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • No upcoming events
AEC v1.0.4