E-dziennik

Historia wpisów

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Archiwa

Katarzyna Mońka

KONCERT KOLĘD W WYKONANIU CHÓRU GOSPEL SPACE OF GRACE

W piątek, 19 stycznia, mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu głogowskiego chóru gospel Space of Grace.  Czytaj dalej

KONCERT KOLĘD GOSPEL

19 stycznia 2018 roku o godzinie 19:00 w naszej Szkole będziemy mieli przyjemność gościć zespół “Space of Grace”, a w jego wykonaniu usłyszymy znane kolędy w entuzjastycznej aranżacji gospel.

Czytaj dalej

„I święty by się uśmiał”

      We wtorek, w ostatnim dniu października, pozdrawialiśmy całe niebo i wszystkich jego mieszkańców podczas Balu Wszystkich i Świętych. Nasze głosy wznosiliśmy prosto do niebieskich bram i od razu otrzymaliśmy odpowiedź w postaci słodkich sms-ów z nieba.

Czytaj dalej

Apel z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz święta NMP Królowej Polski

„Wszelka władza początek swój bierze z woli narodu” (czyli obywateli całego kraju) – tak głosiła treść Konstytucji z 3 Maja 1791 roku.  

Przez wiele lat krajem naszym rządziła tylko grupa  przedstawicieli, którzy ustalali zasady wyłącznie tak, aby dbać swoje własne sprawy, a nie o dobro wszystkich obywateli, wtedy w kraju nie żyło się ani bezpiecznie, ani dobrze.

Czytaj dalej

Trzeci dzień Rekolekcji szkolnych: PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM ŚW. JACKA W LEGNICY

Ta galeria zawiera 5 zdjęć.

W trzecim dniu rekolekcji dzieci wyruszyły na pielgrzymkę. Pięć autokarów przywiozło 220 pielgrzymów z Jerzmanowej i z Jaczowa do miejsca cudu eucharystycznego w Legnicy.

Czytaj dalej

Drugi dzień Rekolekcji szkolnych: Procesja z Arką Przymierza

W drugim dniu rekolekcji przypomnieliśmy Arkę Przymierza, w której przechowywano kamienne tablice z przykazaniami od Boga.

Czytaj dalej

Pierwszy dzień rekolekcji szkolnych: ARMIA DZIECI

Ta galeria zawiera 18 zdjęć.

Zazwyczaj rozpala serca śpiewem, wznoszeniem głosu i tańcem. Tym razem, w pierwszym dniu rekolekcji,  Armia Dzieci rozpaliła nas historią o żywym ogniu …

Czytaj dalej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • No upcoming events
AEC v1.0.4