E-dziennik

Historia wpisów

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Archiwa

Ewa Kaczor

POMAGAMY

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.
– Flora Edwards

Czytaj dalej

SPOTKANIE ZE SMERFAMI Z JERZMANOWEJ

20 czerwca 2017 r. przyjechała  do nas grupa Smerfów z Przedszkola Gminnego “Kraina Marzeń” z Jerzmanowej. Grupa Pięciolatków wraz z opiekunami Panią Maritą Dziubek i Panią Katarzyną Żak  została powitana przez Smerfy z klasy 3a i zaprowadzona na salę gimnastyczną. Pani Dyrektor Wioletta Olejnik przywitała zaproszonych gości,  a pani Ewa Kaczor przedstawiła wszystkich aktorów.  Starsze Smerfy zaprezentowały inscenizację pt. “Jeden                                                                                            dzień z życia Smerfów”.

Czytaj dalej

DAWKA PRAWDZIWEJ NAUKI TUŻ PRZED WAKACJAMI!

Miniony piątek, 9 czerwca, klasy drugie oraz kilka osób z klasy 3b  spędziły w Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze. Na początku eksperymentowaliśmy w Centrum Przyrodniczym, a potem czekał na nas wyjątkowy seans w Planetarium Wenus, gdzie sympatyczny Kojot zabrał nas w kosmiczną podróż. Piękna pogoda pozwoliła nam też na chwilę relaksu w pobliżu Palmiarni. Zapraszamy do galerii.

 

Czytaj dalej

OBCOJĘZYCZNE TEATRZYKOWANIE – VII EDYCJA.

23 maja 2017 r. dwie grupy teatralne pod opieką p. Ewy Kaczor, p. Pauliny Wolanin i p. Darii Kapicy- Przewoźnik wyjechały do Polkowickiego Centrum Animacji na Obcojęzyczne Teatrzykowanie. Przegląd odbywał się  pod Patronatem Starosty Polkowickiego i był adresowany do uczniów szkół podstawowych powiatu polkowickiego, lubińskiego i głogowskiego. Nasi uczniowie zaprezentowali się najlepiej ze wszystkich zespołów w kategorii wiekowej klas I-III i IV-VI.

Czytaj dalej

TYDZIEŃ EUROPEJSKI 08.05 – 12.05.2017

Unię Europejską tworzy 28 krajów. Mimo różnych kultur, obyczajów i doświadczeń mają one te same cele min. pragnienie życia w pokoju oraz gospodarczej i politycznej współpracy.
W tym roku obchodzimy trzynastą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z okazji Dnia Unii Europejskiej, która przypada na 09 maja, obchodziliśmy w naszej szkole TYDZIEŃ EUROPEJSKI. Szkoła stała się Euroszkołą 🙂

 

 

Czytaj dalej

WIELKANOCNE WARSZTATY RĘKODZIEŁA

W dniach 05 kwietnia i 12 kwietnia 2017 r. w ramach zajęć Koła Artystycznego odbyły się Wielkanocne Warsztaty Rękodzieła zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej. Zajęcia prowadziły instruktorki ds. edukacyjno – kulturalnych: p. Beata Szymańska, p. Renata Zwolińska i p. Iwona Juni.
Tematem zajęć były JAJA MARMURKOWE…

Czytaj dalej

XIV POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TAŃCA NOWOCZESNEGO

 

 

30 marca 2017 r. nasza szkoła reprezentowana przez klasę trzecią i piątą, pod opieką p. Pauliny Wolanin ip. Ewy Kaczor, uczestniczyła w XIV Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Głogowie.

Czytaj dalej

Filtr tematów

Nadchodzące wydarzenia

  • No upcoming events
AEC v1.0.4